Prywatna sesja pomagająca odzyskać zdrowie. 

Konsultacje, prywatne sesje odbywają się stacjonarnie w Irlandii, lub po przez Skype.
Wyślij do mnie wiadomość po przez kontakt, lub napisz bezpośrednio na adres annaras.menet@gmail
A ja odpowiem przesyłając formularz, który należy wypełnić odpowiadając na zawarte w nim pytania.

Pytania podstawowe: wiek, wzrost, waga. 
Pytania szczegółowe: przedstawienie trzydniowej diety, lekarstw, suplementów, ziół, innych terapii, z których korzystasz, lub korzystałeś w ostatnim czasie. Opisanie objawów chorobowych, (jeśli posiadasz) dołączenie wyników badań.

Wypełniony formularz należy do mnie odesłać, do jednego dnia przed konsultacją. I dokonać wpłaty na podany w formularzu numer konta. 
Cennik konsultacji podaje w prywatnej wiadomości. 

Konsultacja trwa około godziny.

Podczas rozmowy zadaje pytania odnośnie historii zdrowia, jak i okresu obecnego. Słucham Ciebie uważnie i odczuwam twoją energię. Podczas sesji potrafię odczuć, co w tobie płynie i ustalić w jaki sposób mogę z tobą najkorzystniej dla ciebie pracować. 

  • Bardzo ważnym aspektem konsultacji jest poufność, zaufanie, swoboda odczuć i wypowiedzi.
  • Ważnym czynnikiem jest jasne określenie twoich celów jak i stopień motywacji. Nie każdy jest gotowy od razu na duże zmiany, wówczas powolniej dobieram naturalne zalecenia przywracające równowagę organizmu.
  • Po konsultacji sporządzam protokół, który odsyłam do ciebie w przeciągu dwóch dni. Po okresie czterech, pięciu tygodni przewidziana jest kolejna konsultacja. Wówczas, jest ona krótsza i ma charakter analizujący, bądź rozszerzający.
  • Protokół przedstawia zalecenia w zmianach odżywiania, wspieraniu organizmu naturalnymi suplementami, ziołami, olejkami eterycznymi. Stylu życia, w sposobie dbania o swoją wewnętrzną i zewnętrzną przestrzeń. 

Formularz

Proszę o podanie trzydniowej diety, dieta powinna być taka jak zwykle, bez zmian ze względu na konsultacje

Maksymalny rozmiar pojedyńczego pliku: 2mb